Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропонована концепція побудови багатофункціональної конвергентної мережі на основі технології NGN-SOFTSWITCH з інтеграцією радіомереж поколінь 2,5–3,5G, телефонної мережі загального користування, мереж IP-телефонії. Розроблено функціональну модель єдиного терміналу, принцип єдиного сеансу зв’язку для різних видів сервісу. Проведено дослідження технології WiMAX, оптимізованої використанням MIMO антен. The article offers a concept of constructing a multi-function convergent network on the basis of NGN-SOFTSWITCH technology with the integration of radio networks of 2,5–3,5G generation, public telephone network, and IP telephony networks. A functional model of single terminal and the principle of single session for difference service types have been elaborated. A research of WiMAX technology optimized with MIMO antennae has been conducted.

Климаш М. М. Конвергенція мобільних мереж GSM, CDMA, WIMAX на основі технології NGN-SOFTSWITCH та форматування ідеології єдиного терміналу / М. М.Климаш, О. А. Лаврів, Р. І. Бак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 618 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 95-101. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review