Податкове регулювання інноваційної діяльності підприємств

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто основні принципи системи податкового регулювання у сфері створення сприятливих умов інноваційного розвитку. При цьому основну увагу зосереджено на характеристиці методів податкового регулювання (податкових пільг, податкових санкцій), спрямованих на стимулювання інноваційної діяльності в Україні. In the article basic principles of the system of the tax adjusting are considered in the field of creation of favorable terms of innovative development. Thus basic attention is concentrated on description of methods of the tax adjusting (tax deductions, tax approvals), which are directed on stimulation of innovative activity in Ukraine.

Паранчук С. В. Податкове регулювання інноваційної діяльності підприємств / С. В. Паранчук, М. М. Мужеляк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 295–300. – Бібліографія: 8 назв.