Симультативна модель керівної діяльності

Розроблено симультативні моделі керівної діяльності для підприємств ВАТ “ДДЗ” і ТзОВ “ІСМ” та оцінено адекватність їхньої побудови реальній ситуації. Вибрано оптимальні варіанти планових значень економічних показників, за дотримання яких зазначені підприємства будуть найуспішнішими. The simultative models of managerial activity for enterprises “DDZ” and LTD “ICM” have been developed and estimated of real situation. The optimal variants of economic indices have been selected following its mention enterprises will be successful.

Мала Н. Т. Симультативна модель керівної діяльності / Н. Т. Мала // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 37–42. – Бібліографія: 6 назв.