Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто досвід Чеської республіки у вирішенні практичних проблем енергозбереження та охорони навколишнього середовища; практичного енергозбереження неприбуткових центрів та організацій; необхідність і проблеми застосування в Україні одного із нових методів впровадження енергозберігаючих проектів - Energy Performance Contracting, ефективність якого доведена світовою практикою. In this article experience of Check republic in solving practical energy efficiency and environmental protection problems is reviewed. Attention is paid to the role of non-profit centers and organizations in practical energy efficiency implementation and to the necessity and problems of implementation in Ukraine one of the new methods of energy efficiency projects- Energy Performance Contracting. Effectiveness of this method has been proved by worldwide practice.

Копець Г. Р. Досвід Чеської республіки у вирішенні практичних проблем енергозбереження та охорони навколишнього середовища / Г. Р. Копець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 26–31. – Бібліографія: 3 назви.