Методика варіантного проектування спорудження фундаментів

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Представлено результати досліджень з формування методики вибору ефективної технології спорудження фундаментів за схем зведення із-за меж котлована стріловими кранами. In the real article the presented results of researches are from forming of methodology of choice of effective technology of building of fo undations at the charts of erection from at the limits of foundation pit by faucets.

функціональний простір, організаційно-технологічні рішення, functional space, institution and technological solutions

Іванейко І. Д. Методика варіантного проектування спорудження фундаментів / І. Д. Іванейко, І. Б. Мудрий // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 742 : Теорія і практика будівництва. – С. 90–93. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review