Роль та місце малого підприємництва в прискоренні інноваційних процесів

Розкрито особливості малого підприємництва, які сприяють успіху нововведень, а також основні форми його функціонування в інноваційній сфері. Виявлені основні причини, що стримують активний розвиток малого інноваційного підприємництва в Україні. Запропоновано ряд заходів для прискорення інноваційних процесів через зміцнення потенціалу малих підприємств. In the article the features of small business, which promote success in creation o innovations, and basic forms of its functioning in innovations sphere, are considered. The causes, which restrain active development of small innovations business in Ukraine, are revealed. A series of measures, directional on acceleration of innovation process through strengthening of a potential of small enterprises, is offered.

Кравченко С. І. Роль та місце малого підприємництва в прискоренні інноваційних процесів / С. І. Кравченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 329–333. – Бібліографія: 2 назви.