Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показано причини скликання Другого всеукраїнського військового з’їзду, його хід та значення для подальшого розгортання українського військового руху в 1917 р. The reasons of the Second All-Ukrainian Military Congress, and its meaning and progress in terms of further military movement development in 1917 have been shown.

Зінкевич Р. Д. Другий всеукраїнський військовий з’їзд та його вплив на подальше розгортання українського військового руху 1917 р. / Р. Д. Зінкевич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 555 : Держава та армія. – С. 35–41. – Бібліографія: 16 назв.