Встановлено та доведено деякі нові рекурентні співвідношення для гіпегеометричних функцій Апеля. Запропонована техніка, що дає можливість записати узагальнену формулу у випадку багатовимірної гіпергеометричної функції Лаурічелли. Наведено приклад такої формули. The some of new recurrence relations of the hypergeometric function of Appell F1 are obtained and proved. Give the method to obtain the generalization of formula in case general geometric function of Lauricella F(N) D . Give the example of formula in case N = 3.

гіпергеометрична функція, рекурентне співвідношення, кратний степеневий ряд, hypergeometric function, recurrence relations, power series

Манзій О. С. Деякі нові рекурентні співвідношення для гіпергеометричних функцій Апеля та Лаурічелли / О. С. Манзій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 601 : Фізико-математичні науки. – С. 40–42. – Бібліографія: 4 назви.