Комп’ютерна симуляція процесу керування мотором постійного струму з незалежним збудженням

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено математичну модель системи: трифазний однопівперіодний випрямляч – мотор постійного струму з незалежним збудженням, а також запропоновано метод аналізу перехідних та усталених режимів її роботи. Mathematical model of the system: the three-phase half-wave rectifier – motor of directcurrent with independent excitation is resulted and method for transient and steady-state analysis of it operational modes is suggested.

Самотий В. В. Комп’ютерна симуляція процессу керування мотором постійного струму з незалежним збудженням / В. В. Самотий, У. Ю. Дзелендзяк, А. Г. Павельчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 665 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 12–18. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review