Представлені результати теоретичних досліджень напружено-деформованого стану зовнішньої обичайки з днищами бандажу на розшироному бетоні. Розрахункову модель розроблено на основі теорії кругових циліндричних оболонок та кільцевих пластинок. Дослідження проведено на прикладі сталебетонного бандажу магістрального газопроводу діаметром 1220 мм. In this article scientifically proved results of theoretical research of the stress-strain state of the expanding concrete bandage’s outer shell with bottoms was carried out and the results were presented. The mathematical model for stress definition was developed using the cylindrical shells and circular plates theory. The expanding concrete bandage, mounted on 1220 mm diameter pipeline, was used as a subject of investigations.

напружено-деформований стан, сталебетонний бандаж, stress-strain state, expanding concrete bandage

Білобран Б. С. Розрахунок напружень в обичайці з днищами бандажу трубопроводу на розширному бетоні / Б. С. Білобран, Р. Я. Якимечко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 3–9. – Бібліографія: 7 назв.