Деякі аспекти вдосконалення системи управління бібліотекою

Національний університет "Львівська політехніка"

У статті аналізується система управління бібліотекою та пропонуються деякі шляхи вирішення основних проблем, пов’язаних з менеджментом та ефективністю діяльності бібліотеки. This paper analyses of library management system and proposes some ways of solving main problems connected with management and effectiveness of the functioning of the library.

управління, бібліотека, менеджмент бібліотечної діяльності, ефективність, management, library management, library, effectiveness

Бондаренко О. М. Деякі аспекти вдосконалення системи управління бібліотекою / О. М. Бондаренко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 510-515. - Бібліографія: 5 назв.