Thumbnail Image

Розглядається організаційно-структурне утвердження Центрального союзу українського студентства у 20-ті роки ХХ століття, його діяльність для моральної і матеріальної підтримки українських студентів – майбутньої еліти нації. The article dwells upon the structure organization and development of the Central Union of Ukrainian students in the twentieth of the XX century. It defines the Union’s activity in moral and material supporting the Ukrainian students as the future of nation.

Тарабан В. М. Утвердження та діяльність Центрального союзу українського студентства у 20-ті роки ХХ ст. / В. М. Тарабан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 408 : Держава та армія. – С. 187–190. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review