Розглянуто процеси малої приватизації та виявлено їхній вплив на формування сектору малого бізнесу в Україні. Проаналізовано регіональні особливості приватизаційних процесів, здійснено аналіз факторів, які негативно впливають на розвиток приватизованих малих підприємств та виявлено механізми їх усунення. The article ads with processes of small privatization and its infuses on the formation of business in Ukraine. Regional peculiarities of small privatization processes and ditz negative factors has been analyzed ways of elimination were defined.

Мадрига Г. М. Розвиток процесів приватизації та їхній вплив на формування підприємницького середовища / Г. М. Мадрига // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 97–103. – Бібліографія: 7 назв.