Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується інформаційно-вимірювальна система для визначення технічного стану ізоляції розподільної мережі змінного струму напругою 6...35 кВ під час її експлуатації. Система складається з пристрою для неперервного контролю динамічної характеристики активного опору ізоляції мережі відносно землі та пристрою для періодичного контролю під напругою параметрів ізоляції пошкодженої фази мережі відносно землі.

Кутін B. M. Інформаційно-вимірювальна система для визначення роботоздатності ізоляції розподільної мережі змінного струму / B. M. Кутін, B. B. Вашковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 403 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 71–78. – Бібліографія: 3 назви.