Запропоновано технологічну схему складання великомасштабних планів у горбистій та гірській місцевості за матеріалами аерофотознімання, яке зроблено в минулі часи, та сучасним цифровим фототеодолітним зніманням. Підкреслюється рентабельність методики щодо складання планів невеликих територій. It is proposed the technological scheme of creation of large – scale plans in hilly and mountain terrains using two kinds of materials: aerial survey implemented in the past and modern digital phototheodolite survey. The profitability of methodology for creation of plans for small territories is underlined.

Глотов В. М. Спосіб складання великомасштабних планів за матеріалами аеро- та наземного знімання / В. М. Глотов, В. I. Нікулішин, В. В. Чижевський // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2007. – Випуск 69 : Присвячується 85-річчю від дня народження і 60-річчю науково-педагогічної діяльності у Львівській політехніці заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Островського Аполлінарія Львовича. – С. 144–149. – Бібліографія: 5 назв.