Thumbnail Image

Проаналізовані результати досліджень вертикального розподілення температур внутрішнього повітря і межової стратифікаційної верстви моделі природно вентильованого приміщення з джерелами тепловиділень різної теплопродуктивності і змінними площами отворів притоку і витоку повітря, а також визначені показники температурної ефективності вентиляції. In this article the results of investigations of vertical temperature distribution of internal air and boundary layer of natural ventilated room model with extra heat sources at different heat capacity and variable squares of air supply and exhaust holes have been analyzed, as well characteristics of ventilation temperature efficiency are determined.

Особливості температурної стратифікації внутрішнього повітря ефективно теплоізольованого приміщення за дії систем термовипиральної безтрубопровідної вентиляції ("Аерації") / С. С. Жуковський, Г. М. Клименко, О. В. Юркова, Б. І. Пізнак, Р. В. Ощудляк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 47–51. – Бібліографія: 17 назв.

Endorsement

Review