Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Подано результати експериментальних досліджень геометричних розмірів чутливих елементів сенсорів температури. Обґрунтовано вибір термометричного методу дослідження із саморозігріванням чутливих елементів. Зроблено висновок, що похибка визначення розмірів не перевищує 1%. The experimental investigation results of geometrical dimensions of temperature sensors sensing element are given in this paper. The thermometric investigation method choice is background also. Error of geometrical dimension measurement is not greater as 1%.

Стадник Б. І. Результати експериментальних досліджень розмірів чутливих елементів сенсорів температури / Б. І. Стадник, Ю. В. Яцук, Ф. Бернгард // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 3–7. – Бібліографія: 7 назв.