Дослідження та аналіз роботи роторної дробарки з пружним кріпленням бил

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На підставі розробленої математичної моделі методом числового експерименту досліджено роботу роторної дробарки з пружним кріпленням бил. За результатами проведених досліджень встановлені залежності та зроблені висновки щодо використання пружного кріплення бил у роторних дробарках. On a foundation of a designed mathematical model the method of numerical experiment investigates operation of a rotary crusher with a flexible mounting flapped. By results of the held studies established dependences and made deductions concerning usage of a flexible mounting flapped in rotary crushers.

Боровець В. М. Дослідження та аналіз роботи роторної дробарки з пружним кріпленням бил / В. М. Боровець, П. С. Коруняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 480 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 39–42. – Бібліографія: 5 назв.