Сучасні напрямки розвитку нейрокомп’ютерних технологій

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовані основні перспективні напрямки сучасного розвитку нейрокомп'ю- терних технологій. Наводяться переваги застосування новітніх алгоритмів для розв’язання інтелектуальних та багатовимірних задач. Наводяться результати практичного використання нейрокомп’ютерів.
The basic perspective directions of modern development neurocomputing technologies are analyzed. Advantages of application of the newest algorithms to the decision of intellectual and multivariate tasks are resulted. Results of practical use neurocomputing are resulted.

Юрчак І. Ю. Сучасні напрямки розвитку нейрокомп’ютерних технологій / І. Ю. Юрчак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 21–23.