Прогнозування чисельності персоналу промислового підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується два методи прогнозування чисельності персоналу промислового підприємства. Перший метод встановлює пропорцію між зміною обсягу виробництва і чисельністю персоналу, другий базується на встановленні закономірностей зміни чисельності працівників в часі на підставі аналізу рядів динаміки. Two methods of industry firm personal quantity prognozing are proposed here. First method means the proportion between product increasing and personal quantity. On the base of dynamic analisis there is a second method which means founding out the function of personal quantity.

Фещур Р. В. Прогнозування чисельності персоналу промислового підприємства / Р. В. Фещур, О. М. Рудницька, О. О. Мартинюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 199–206.