Математична модель монтажної лінії

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано математичну модель монтажної лінії з промисловими роботами, які протягом кожного такту виконують задані їм операції. Модель дозволяє описати стан процесу монтажу та керування процесом монтажу, а також провести симуляцію цього процесу для різних керувань. The mathematical model of the mounting line with industrial robots, which are per-forming the operations given to them during every cycle, has been proposed in this paper. The model allows top describe the state of the mounting process and control of this process, as well as to carry out the simulation of the mounting process for different monitoring.

Марецкі Ф. Математична модель монтажної лінії / Францішек Марецкі // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 200–206. – Бібліографія: 7 назв.