Інтелектуальна система аналізу слабоструктурованих Веб-ресурсів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто актуальну проблему створення інтелектуальної системи аналізу слабоструктурованих Веб-ресурсів, призначеної для знаходження, видобування, структуризації інформації з слабоструктурованих джерел та подальшому аналізі видобутої інформації (проведення Web mining). Система складається з трьох підсистем: сканування Веб-ресурсів і потрібних даних, видобування структурованої інформації, аналітичної обробки інформації. This paper considère information about Intelligent system Web-resource analyzing developing. Intelligent system Web-resource analyzing must solve problems of finding relevant documents, information extraction and informational retrieval. System consist of three subsystems: useful data finding and retrieving, structured information extraction, information analytic processing.

Пелещишин А. М. Інтелектуальна система аналізу слабоструктурованих Веб-ресурсів / А. М. Пелещишин, П. І. Жежнич, Ю. О. Сєров // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 267–275. – Бібліографія: 4 назви.