У статті автор подає основні моменти які висвітленні у концепції по підготовці «магістрів з управління навчальними закладами» та необхідності застосування ними у роботі інформаційних технологій. The author submits that highlights the coverage of concepts for the preparation of "Masters of the management of educational institutions" and the need for them in the information technology.

інформатизація управління, навчально–виховний процес, заклад освіти, управління, інформаційні технології, informatization management training – educational process, education, management, information technology

Атаманчук Ю. Концепція підготовки «магістрів з управління навчальними закладами» до застосування інформаційних технологій в управлінській діяльності / Юрій Атаманчук // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 5-ої Науково-практичної конференції, 19–21 листопада 2013 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2013. – С. 122–126. – Бібліографія: 6 назв.