Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано створений комплекс для досліджень електрофізичних властивостей електродних матеріалів та градуювання і верифікації засобів термометрії. The created complex for researches of electrophysical properties of electrodes materials and also grading and verification of thermometric means is circumscribed.

Озгович А. І. Комплекс для досліджень електрофізичних властивостей електродних матеріалів та градуювання і верифікації засобів термометрії / А. І. Озгович, П. І. Скоропад, Я. Т. Луцик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 420 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 27–37. – Бібліографія: 14 назв.