Сталелезалізобетонні балки із залізобетонним верхнім поясом

Thumbnail Image

Запропоновано нову конструкцію - сталезалізобетонну двотаврову балку із залізобетонним верхнім поясом та послідовність її виготовлення. Наведено чотири типи з`єднання залізобетонної полички зі сталевим тавровим елементом. Зроблено висновки про доцільність таких конструкцій. A new construction of steel reinforced concrete flanged beam with reinforced top belt and sequences of its production has been proposed. Four types of connection of reinforced concrete layer with steel T-beam unit have been given. Summary about worth while use of such constructions has been done.

сталезалізобетонні конструкції, напружено-деформований стан, несуча здатність, міцність, жорсткість, composite structure, deflected mode, bearing capacity, durability, rigidness

Стороженко Л. І. Сталезалізобетонні балки із залізобетонним верхнім поясом / Л. І. Стороженко, О. А. Крупченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 354–360. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review