Історія й еволюція містобудівного мистецтва

Розглянуто шляхи узгодження еволюційного й історичного розвитку містобудівних формацій в площині їх відповідності мистецьким течіям в містобудуванні, які формуються у взаємодії жанрів і рухів, стилів і течій містобудівного мистецтва. The ways of agreement of evolutionary and historical development of city structuring formations are considered in accordance with their art streams in the city structuring which form with interaction of genres and movements, styles and streams of city building art.

Тімохін В. О. Історія й еволюція містобудівного мистецтва / В. О. Тімохін // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 632 : Архітектура. – С. 34–43. – Бібліографія: 16 назв.