Застосування пакета кластеризації образів для оцінювання показників стану крові

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати застосування пакета кластеризації візуальних образів для кількісного аналізу зразків крові, а саме визначення розмірів та кількості різнотипних клітинок зразка крові. Пакет містить алгоритми трьох рівнів кластеризації: покриття образу прямокутниками, побудови з них зв’язних областей та кластеризації зв’язних областей – образів клітинок. The сlustering package to decompose visual patterns was used to analyze the blood sample to get a number and dimensions of its different cells. The package contains three level clustering algorithms : coverage of patterns by rectangles, formulation of linked areas and clustering of the linked areas – blood cells.

пекет кластеризації візуальних образів, показники стану крові, декомпозиція, покриття образу прямокутниками

Мельник Р. А. Застосування пакета кластеризації образів для оцінювання показників стану крові / Р. А. Мельник, Р. Тушницький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 591 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 28–33. – Бібліографія: 6 назв.