Оцінка ризику будівництва нових і реконструкції діючих автозаправних станцій

Thumbnail Image

Розглядаються питання оцінки ризику будівництва і реконструкції автозаправних станцій, для чого використовується інтегральний коефіцієнт ризику. В табличній формі наведено значення складових даного показника з врахуванням особливостей його використання. In this article the problems of risk estimation of gasoline stations construction and reconstruction are considered and with this aim risk integral ratio is used. In the table form the main components of this ratio taking into account its using peculiarities are shown.

Коркуна І. І. Оцінка ризику будівництва нових і реконструкції діючих автозаправних станцій / І. І. Коркуна, П. І. Малех // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 216–219.

Endorsement

Review