Тонкоплівкові сегнетоелектричні матеріали в техніці НВЧ

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Описані основні властивості сегнетоелектриків, наведено результати досліджень тонкоплівкових зразків, залежність їх s від температури і концентрації компонентів твердих розчинів, зроблена оцінка діелектричних втрат на НВЧ. In this paper the basic qualities of ferroelectrics, the results of research of thin tape examples and their dependence from s, temperature and concentration of components in hard solutions are given. Here is made valuation of dielectric loses on microwave ranger.

Васьків Г. Тонкоплівкові сегнетоелектричні матеріали в техніці НВЧ / Григорій Васьків // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 181–186. – Бібліографія: 7 назв.