Військовий теоретик ОУН – М. Колодзінський

Враховуючи недостатній рівень вивчення документів національної військової еліти, подано комплексне та об’єктивне дослідження воєнно-наукових праць відомого військового діяча ОУН М. Колодзінського. Узагальнивши військово-організаційну діяльність полковника М. Колодзінського в Організації Українських Націоналістів, також охарактеризовано його наукові студії з воєнної історії України та методично-практичні доробки з питань творення українського війська. Taking into account the insufficient level of study of national military elite documents, a complex and objective research of military-scientific labours of the known military figure of OUN Kolodzinski is given. Generalizing military-organizational activity of colonel M. Kolodzinski in Organization of Ukrainian Nationalists, his scientific Ukrainian military history studies and methodical and practical revisions on questions of creation of the Ukrainian army are also described here.

Лісіна С. О. Військовий теоретик ОУН – М. Колодзінський / С. О. Лісіна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 139–145. – Бібліографія: 14 назв.