Світ ідей Василя Зіньківського: методологічні рефлексії

Thumbnail Image

Розглянуто деякі аспекти функціонування ідей у спадщині Василя Зіньківського як філософа. З’ясовано гармонійність і суперечливість історіософських контактів і взаємозв’язків на межі філософії релігії та християнської філософії. Some aspects of function of ideas in Zin’kivs’kyj’s heritage as philosopher is considered іn article. The harmonise and contradiction of contacts, correlacion between philosophy of religion and Christian philosophy is ascertained.

філософія релігії, християнська філософія, ідея, синтез знань, philosophy of religion, Christian philosophy, idea, synthesis of knowledges

Тіменик З. Світ ідей Василя Зіньківського: методологічні рефлексії / Зиновій Тіменик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 636 : Філософські науки. – С. 128–132. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review