Наведено результати дослідження взаємодії у модельних системах, побудованих на оксидах ZrO2 і SiO2 під час нагрівання. Результати цих досліджень є теоретичною основою для отримання нових конструкційних матеріалів, здатних працювати за високих температур. The results of investigation of oxide ZrO2 and SiO2 interaction in model system are bringing in the article after the heating. The results of these investigations are of the theoretical basis for new construct materials receiving. These materials may be work under high temperature.

модельні системи, конструкційні матеріали, model system, construct materials

Ілів В. В. Отримання теоретичних основ виробництва нових конструкційних матеріалів на основі дослідження взаємодії оксидів ZrO2 і SiO2 при нагріванні / В. В. Ілів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 105–109.