Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розглянута методика та наведені результат експериментального вибору мастильно-охолоджуючих рідин (МОР) для процесу свердління корозійно- та кислотостійкої сталі 12Х18Н10Т. Наведені рекомендації для практичного застосування отриманих результатів.

Свізінський В. Методика вибору оптимальних мастильно-охолоджувальних рідин для обробки металів різанням / Василь Свізінський // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 31–35.