Корпоративна культура організації та її вплив на систему розвитку персоналу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається важливість людського фактора в сучасних умовах жорсткої конкуренції на ринку, вплив корпоративної культури на ефективне функціонування організації загалом і системи розвитку персоналу організації зокрема, управління персоналом як один з чинників формування та розвитку корпоративної культури організації, формується класифікація типів корпоративної культури та структура системи розвитку персоналу, а також розглядається процес соціалізації працівника через призму розвитку персоналу та усвідомлення ним корпоративних цінностей організації. This article considers the significance of human element under existing conditions of severe competition in the market, the impact of corporate culture on the effectiveness of organization generally and personnel development system in particular, personnel management as one of the factors of formation and evolution of the corporate culture of organization, the classification of types of corporate culture and the structure of personnel development system, and process of worker’s social adaptation through the prism of personnel development and his perception corporate values of organization are also coming on.

Веремчук Р. О. Корпоративна культура організації та її вплив на систему розвитку персоналу / Р. О. Веремчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 240–245. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review