Українська державність і міжнародні відносини України в період Центральної Ради

Проаналізовано зовнішньополітичну діяльність України в період існування Центральної Ради від березня 1917 р. по квітень 1918 року. Розкривається складний період для молодої Української держави у період підписання Брестського мирного договору і вступу на її територію австро-німецьких військ. In this article the foreign activity of Ukraine during the Tcentralna Rada’s is analyzed. The period of subscription of the Brest’s peace pact and the austro-germane occupation is considered.

Дещинський Л. Є. Українська державність і міжнародні відносини України в період Центральної Ради / Л. Є. Дещинський, С. С. Яким // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 3–12. – Бібліографія: 36 назв.