Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблему стабілізації частоти генератора гармонічних сигналів на основі введення в коло генератора зворотного зв’язку за частотою. Генератор описується аналітичною та дискретною математичними моделями четвертого порядку, а зворотний зв’язок - другого та третього порядку. Елемент порівняння зворотного зв’язку конструюється на базі операції віднімання. Функціональні схеми аналогового та цифрового генераторів реалізуються на основі інтеграторів, суматорів, аналогових та цифрових помножувачів, подільниках та ланках затримки по часу.

Тимощук П. В. Стабілізація частоти генератора гармонічних сигналів на основі математичного макромоделювання / П. В. Тимощук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 403 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 161–165. – Бібліографія: 6 назв.