Date
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Національний університет "Львівська політехніка"
Keywords
туберкульоз , моделі клінічної верифікації , епідеміологія , комірковий автомат , комп’ютерні симуляції , мультирезистентнiсть , tuberculosis , clinical verification , epidemiology , cellular automaton , computer simulations , multi-drug resistance
Citation
Ільницький Г. I. Математичне моделювання епідеміологічних та клініколабораторних проявів туберкульозу : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії : 113 – прикладна математика / Григорій Іванович Ільницький ; Міністерство освіти i науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів, 2020. – 164 с. – Бібліографія: с. 129–147 (171 назва).