Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблеми розроблення проектів оновлення парку рухомого складу АТП, визначено параметри узгодження в лізингових угодах, які впливають на їх ефективність, дано характеристику законодавчим обмеженням щодо цих параметрів, а також рекомендації щодо вибору найбільш привабливого варіанта оновлення. The article is dedicated to the problems of the project elaboratings for the renovating of a depot. It contains the some characters of the leasing terms, legislative restrictions and recommendations for the choice of the optimum project.

Селюченко Н. Є. Економічне обґрунтування проекту оновлення основних засобів АТП на засадах лізингу та організація його реалізації / Н. Є. Селюченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 70–75. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review