Переваги недержавного пенсійного забезпечення для роботодавців

Переваги третього рівня пенсійного забезпечення (добровільного недержавного пенсійного забезпечення) для пенсіонерів є очевидними, оскільки додаткова пенсія дає змогу гідно забезпечити старість. Але важливо на сучасному етапі розвитку ринкових відносин в Україні забезпечити здійснення внесків у приватні пенсійні фонди не лише самими особами, котрі працюють, але й їхніми роботодавцями як основу для забезпечення гідного соціального пакета. Висвітлені основні переваги для роботодавців недержавного пенсійного забезпечення їхніх працівників. Advantages of the third level of the pension providing (voluntarily unstate pension providing) for pensionaries are obvious, as an additional pension allows deservingly to provide old age. But it is important on the modern stage of development of market relations in Ukraine to provide realization of payments in private pension funds by not only the most working persons but also their employers, as basis for providing of deserving social package In the article is lighted basic advantages in the unstate pension providing of workers by the employers.

Білик О. І. Переваги недержавного пенсійного забезпечення для роботодавців / О. І. Білик, І. В. Фаринович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 150–154. – Бібліографія: 5 назв.