Синхронна цифрова мережа SDH міста Львова

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розглядається новий принцип побудови мережі зв'язку на основі цифрових систем комутації, синхронних цифрових систем передачі і одномодового оптичного волокна; запропонована схема організації мережі міста Львова з використанням технології SDH. Considered new principle of building to telecommunications network on the grounds of digital switching systems, synchronous digital systems and single mode of optical fibre; offered scheme of networking a city Lviv with using a SDH technology.

Климаш М. Синхронна цифрова мережа SDH міста Львова / Михайло Климаш, Степан Дембіцький, Роман Ничай // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 107–111 . – Бібліографія: 5 назв.