Дослідження складних антенних систем, якими є синфазні антенні решітки, здійснюється з використанням просторової діаграми направленості та її перерізів в трьох площинах прямокутної системи координат. Показано ефективність використання таких перерізів на етапі як якісного, так і кількісного аналізу. Research of the difficult aerial systems which in phase arrays are is carried out with the use of spatial diagram of orientation and its cuts in three planes of the rectangular system of co-ordinates. Efficiency of the use of such cuts is rotined both on the stage of high-quality analysis and quantitative.

Пелішок В. О. Використання площинно-просторових діаграм направленості при дослідженні антенних решіток / В. О. Пелішок // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 618 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 184–191. – Бібліографія: 5 назв.