Організаційно-методичні аспекти формування логістичних інформаційних систем

У статті розглянуті методичні аспекти формування логістичних інформаційних систем організацій. Аналізується вплив на логістичне середовище організації факторів макро- та мікросередовища. Наводяться рекомендації із створення логістичних інформаційних систем. Пропонується організаційна структура логістичних інформаційних систем. Тhе methodical aspects of formating logistics information system of organization are considered in this article. The influence of macro and microinveironment on the logistics inveironment is shown. Recommendation of create logistics information system of organization are considered. The organization structure logistics information system is determined.

Чорнописька Н. В. Організаційно-методичні аспекти формування логістичних інформаційних систем / Н. В. Чорнописька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 246–250.