Date
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
Abstract
Розглянуто проблему військових походів короля Ендре ІІ у Галичину у 1205–1210 рр. Автор ставить за мету диференціювати досліджувані кампанії і показати, яка між ними була різниця. Ключовим питанням в роботі є ймовірна васальна залежність Ігоревичів від угорського монарха. The author showed in article the campaigns of the Hungarian king Endre II to Galician in 1205 – 1210. The author different this campaigns in their character. The key question in article – possibility of the vassal status of Chernogovian Igorevich’s from Hungarian monarch.
Keywords
Citation
Волощук Л. В. Угорські військові кампанії у Галичину на початку ХІІІ ст.: основні цілі та характер перебігу / М. В. Волощук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 571 : Держава та армія. – С. 99–104. – Бібліографія: 16 назв.