Державне сприяння розвитку підприємництва

У статті класифіковані принципи підприємницької діяльності, наведений порівняльний аналіз характерних особливостей осіб, що займаються підприємницькою діяльністю та найманих працівників, класифіковані види державного регулювання підприємницької діяльності та визначено, як держава сприяє розвитку підприємницьких структур. The principles of enterprenership are classified. Comparative analysis of the personal characteristics of the enterpreneurs is given. The role of state regulation is defined.

Крайник О. П. Державне сприяння розвитку підприємництва / О. П. Крайник, Т. П. Яхно // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 51–58. – Бібліографія: 4 назви.