Досліджується роль соціальних чинників в економічному розвитку. Обгрунтовується необхідність глибокого коректування курсу ринкового реформування економіки України, його соціальної орієнтації на основі зміни сенсу та механізмів економічної політики. The researches on role of social factors in the economical development are carried out. The substantiation of the necessity of deep correction of the economy of Ukraine, its social orientation based on the changes taken place in the essence and mechanisms of the economic policy.

Топішко Н. П. Макроекономічні аспекти соціально-економічних перетворень в Україні та необхідність соціальної орієнтації економічного розвитку / Н. П. Топішко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 325–329. – Бібліографія: 8 назв.