2003-02-25

Видавництво Національного університет "Львівська політехніка"

У статті висвітлено концепцію формування ідеології національного огляду-конкурсу кращих дипломних проектів випускників архітектурних шкіл України кінця XX - початку XXI століть.

Проскуряков В. Анатомія та ідеологія оглядів-конкурсів дипломних проектів випускників архітектурних шкіл України кінця XX — початку XXI століть / Віктор Проскуряков // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університет "Львівська політехніка", 2003. — № 486 : Архітектура. Архітектура як відображення ідеології. — С. 176–186. — (Теоретично-методологічні аспекти відношення архітектура-ідеологія).