Розглянуто наукові підходи до визначення управлінської звітності та її розроблення, а також питання доцільності використання Звіту про рух грошових коштів для управлінських потреб. Запропоновано типову форму аналізу руху грошових коштів по рахунках підприємства як управлінського звіту для нижчої ланки управління. In the article scientific approaches to management statements definition and elaborating process are described. Also the question expedience of using Statement of Cash Flows for management needs was worked out. Typical form “Movements of cash through enterprise accounts analysis” as statement for low level managers proposed.

Височан О. С. Управлінська звітність про наявність і рух грошових коштів та їхніх еквівалентів / О. С. Височан, О. О. Осідач // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 13–19. – Бібліографія: 12 назв.