Прийняття управлінських рішень у корпораціях

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Визначено суб’єкти прийняття управлінських рішень у корпорації: Правління, Спостережна рада, Загальні збори акціонерів, Ревізійна комісія, інші менеджери різних рівнів управління. Встановлено та охарактеризовано сфери повноважень щодо прийняття управлінських рішень відповідними суб’єктами. Проаналізовано недоліки у розподілі повноважень щодо прийняття управлінських рішень між суб’єктами згідно із чинним законодавством. In the article the subjects of the passing of the management decigions are defined: the Board, Observation Council, General Meeteng, Audit Comission, and another manager’s different level of management. The spheres of the powers of the passing of the management decigions are putting and characterized. The defects of the of the powers distribution of the passing of the management decigions between subjects by the national legislation are analysed.

Мукан О. В. Прийняття управлінських рішень у корпораціях / O. В. Мукан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 22–28. – Бібліографія: 9 назв.