Описано натурні випробування існуючих температурно-нерозрізних прогонових будов. Виконано теоретичний аналіз за методом пружних опор та за методом скінчених елементів у ПК "Ліра". Проаналізовано дані, отримані під час випробувань та теоретичних розрахунків, визначено конструктивний коефіцієнт. Natural tests of existing joinless super structures are described.The theoretical analysis is built on a method of elastic support and on a method of final elements in the LIRA SOFTWARE is carried out. The analysed data is received during test and theoretical calculations, the constructive factor is defined.

температурно-нерозрізна прогонова будова, натурні випробування, температурно-нерозрізна плита, збірно-монолітні конструкції, конструктивний коефіцієнт, joinless super structure, natural tests, deflection, link slab, the composite constructions, constructive factor

Коваль П. М. Аналіз роботи температурно-нерозрізних збірно-монолітних прогонових будов мостів / П. М. Коваль, А. Є. Фаль, А. П. Верьовка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 267–271. – Бібліографія: 6 назв.