Проблеми залучення іноземних інвестицій в Україну та система їхнього захисту

Проаналізовано основні проблеми залучення іноземних інвесторів на вітчизняний ринок. Описано систему захисту іноземних інвестицій. Виявлено відмінності між страхуванням та гарантуванням іноземних інвестицій. The main problems of prosecution of foreign investors in Ukraine are analyzed in this article. The system of protection of foreign investment is described. We showed the differences in insurance and guarantee of foreign investment.

Гринів Т. Т. Проблеми залучення іноземних інвестицій в Україну та система їхнього захисту / Т. Т. Гринів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 517 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 191–197. – Бібліографія: 12 назв.